МНСників-кінологів Закарпаття "заслали" на 3 місяці на Сумщину — у Ромни!

Навчатися до Ромен прибули кінологи разом зі своїми чотирилапими вихованцями з Головних управлінь МНС у Вінницькій, Закарпатській та Кіровоградській областях, а також представники 4 СРЦШР (с.Мазанка, АР Крим), 5 СРЦШР (с.Жеребкове, Одеська область) та 6 СРЦШР (м.Дрогобич, Львівська область).

Передбачається, що за цей час слухачі оволодіють основами безпечної життєдіяльності рятувальника та службової собаки в умовах надзвичайної ситуації, а також професійно освоять завдання, систему, структуру, сили, засоби пошуково-рятувальних робіт, методику та тактику застосування собак під час рятувальних робіт у різних умовах. Кращі фахівці 2 СРЦШР будуть навчати своїх колег з інших регіонів заходам надання долікарської допомоги та першої ветеринарної допомоги, техніці безпечних дій собаки під час роботи засобів механізації, основам зооінженерії та ветеринарії, правилам підготовки майданчика для приймання вертольотів, правилам транспортування собак різними засобами транспорту – автомобільним, водним, повітряним. Після закінчення підготовки та здачі необхідних заліків слухачі здобудуть кваліфікацію “кінолог (рятувальні роботи)” та отримають відповідні свідоцтва державного зразку.

– Людина, що обирає професію кінолога, насамперед, повинна любити собак і розуміти їх, – зазначив начальник 2 СРЦШР Сергій Бєляєв. – Вона повинна бути наділена такими якостями, як наполегливість, терпіння, спокій, упевненість. Крім цього, необхідна гарна фізична підготовка та витривалість. Що ж стосовно професійних навичок, то для їх отримання у нашому центрі є все необхідне: від матеріальної бази (обладнані чудові учбові містечка для відпрацювання різноманітних методів дресирування слухняності собаки, для пошуку людей у природному середовищі, для пошуку постраждалих у техногенному завалі тощо) до кваліфікованих спеціалістів, імена яких добре відомі в галузі кінології як в Україні, так і за її межами. Отже, ласкаво просимо до нашого центру на навчання!

admin