Міні-ярмарок вакансій для ВАТ "Мукачівський верстатозавод"

На даний час, переживши складний період фінансової кризи, завод відновлює та нарощує обсяги виробництва. У звязку із новими замовленнями виникла потреба у працівниках у ливарний цех. Терміново потрібні: «формувальники ручного формування», «формувальники художнього лиття», «плавильник-ливарник», «газорізальник». Для якісного та оперативного задоволення потреб роботодавця 29 липня 2010 року у приміщенні Мукачівського районного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за цими професіями. Зусиллями спеціалістів центру зайнятості підібрано 17 осіб з числа безробітних, які за своїми професійними ознаками могли би працевлаштуватися на підприємство.

Відкриваючи ярмарок, директор центру зайнятості Іван Попович інформував присутніх про стан ринку праці району, позитивні тенденції його розвитку, ознайомив із переліком соціальних послуг, які надає державна служба зайнятості як шукачам роботи, так і роботодавцям.

Начальник відділу кадрів ВАТ «Мукачівського верстатозаводу» Наталія Вербовська розповіла про номенклатуру продукції, що випускається на заводі^ про сучасне технічне обладнання робочих місць, виробничих ліній^ специфіку роботи та соціальні гарантії, які гарантує підприємство своїм працівникам. Інформувала присутніх про наявні вакансії, про вимоги до працівників, їх стан здоров’я, їх відповідальність, матеріальне та соціальне забезпечення працючих.

На підприємстві середній вік працівників стрімко наближається до пенсійного, немало фахівців продовжує працювати і після виходу на пенсію. Тому є можливість проведення профнавчання та передачі професійних навичок молодому поколінню, підвищення кваліфікації безпосередньо на робочих місцях. Верстатозавод тісно співпрацює з центром зайнятості в різних напрямках, тому сподіваємося в результативності і цього заходу. Оскільки присутніх зацікавили пропозиції, їм видано направлення на працевлаштування.

Світлана Кополовець,

начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мукачівського РЦЗ

admin