Міні-фестиваль молодіжної культури на Поштовій

В ужгородському сквері на Поштовій площі молодь на власному ентузіазмі організувала арт-проект, метою якого є тісна співпраця з молодими художниками, музикантами та всіма, хто небайдужий до сучасної молодіжної культури.

На майданчику, що зайняли ентузіасти, представлені красиві абстрактні психоделічні фігури, виконані з різнокольорових матеріалів, та найбільше вражає величезний шатер, в якому всі бажаючі можуть розслабитись на зручних подушках та смакувати різноманітні напої під електронну музику.

Організаторами цього проекту є молодіжна організація «Transcarpathian Art», яка на честь свого 10-річчя вирішила зробити такий подарунок для всіх, кому не байдужий відпочинок та мистецтво. Майданчик арт-проекту було втілено в життя за підтримки міського голови Сергія Ратушняка, який з радістю пішов назустріч активним молодим людям. Територію скверу очистили від сміття, яке розкидали тут щовечора п’яні молоді люди, серед якого були пивні пляшки, шприци, бите скло. І ось, тепер в місці, де малолітня молодь зазвичай вживала продукцію місцевого «Алкошопу» та безцільно байдикувала, розкинувся цілий маленький фестиваль молодіжної культури.

Крістіна Гармасій, одна з організаторів цього заходу, розповіла, що кожних вихідних вони планують організовувати вечірки, в яких будуть задіяні молоді музиканти, художники, танцюристи та всі, хто хотів би проявити творчу ініціативу. На вечірках будуть організовуватись дискотеки за участю різних діджеїв, вогняні шоу та концерти, де всі бажаючі зможуть послухати живу музику.

Організатори постійно запрошують до співпраці творчих людей. Майданчик існуватиме до кінця вересня, поки ужгородців радуватимуть сонячні та теплі дні.

Крістіна Кузьменко

admin