Літні пожежі Закарпаття оминули

Підсумовуючи ситуацію в регіонах упродовж перших двох тижнів серпня, Віктор Янукович повідомив: за цей час в Україні зафіксували близько трьох тисяч пожеж, 2,2 тис. з яких – у лісах. Загалом, у полоні вогню опинились майже 6,5 тис. га лісу. Найбільше проблем спричинені спекою пожежі принесли південно-східним областям – Луганській, Донецькій, Дніпропертовській, Запорізькій, Харківській, Сумській та Криму. Віктор Янукович наголосив, що робота має продовжуватись не менш активно, адже вірогідність пожеж у багатьох регіонах досі висока. Також Президент звернувся до сільських жителів з проханням не палити стерню, що залишилась на полях після жнив. Адже саме такі необачні дії неодноразово додавали роботи пожежникам та ставили під загрозу людські життя.

Звітуючи про ситуацію на Закарпатті, очільник краю Олександр Ледида наголосив: лісові пожежі область оминули. Разом з тим, ситуація на постійному контролі влади, а будь-які масові заходи поблизу лісових насаджень заборонені:

– Задля попередження виникнення пожеж у лісах створено постійні оперативно-мобільні групи, до складу яких входять представники лісової пожежної охорони, природоохоронних структур, правоохоронці та рятувальники. Вони здійснюють суворий контроль за дотриманням правил пожежної безпеки в лісах та постійно моніторять ситуацію.

На завершення наради, головний синоптик України Микола Куйбіда повідомив хорошу новину: упродовж найближчого тижня майже по всій територїї країни пройдуть дощі, що зменшить загрозу виникнення пожеж.

Прес-центр ОДА

admin