Кубок КВН Студентської Республіки — у команди з Ужгорода

Претендентами на щорічний трофей були:

• “ХитроЖелтые”, м. Харків

• “ОПА-НА”, м. Полтава

• “Сербское Радио”, м. Суми

• “Тяп-Ляп”, м. Ужгород

Останні, доречі, минулорічні володарі Кубку. Свято почалося о 17:00 на пляжі під палючим кримським сонцем, але це не завадило зібрати більшу частину учасників студентського фестивалю біля головної сцени.

Учасники на сцені, журі за столом – КВН розпочався. Одразу після першого конкурсу команди розділилися на два ешелони, один змагався за першу сходинку, інший за третю. Можливо через більшу досвідченість, можливо через гарний підбір “пляжного” гумору вперед вилетіли “Тяп-Ля” і “ОПА-НА”. Після смішних відповідей на запитання від журі у розминці, ситуація не змінилася. До речі, серед суддів гумористичного поєдинку були президент Асоціації “КВН України” Михайло Агранат, гравець команди КВН “Набла” Олександр Замша, режисер Студреспубліки Володимир Носков, DJ Orbit та сюрприз – головний рятувальник пляжу “Фотон” Володимир Іванович.

Після домашнього завдання всі затамували подих перед підняттям оцінок журі, адже Полтава і Ужгород йшли бік-о-бік. Президенту Асоціації “КВН України”, професору Михайлу Агранату, який вийшов на сцену для вручення кубку, залишалось лише констатувати факт – з перевагою у 0,2 балу перемогла команда КВН “Тяп-Ляп”. Тепер до їхнього титулу додасться недвозначне – “двократні”.

Турнірна таблиця результатів:

1. “Тяп-Ляп”, м. Ужгород 8,0+7,2+8,4=23,6

2. “ОПА-НА”, м. Полтава 7,8+7,0+8,6=23,4

3. “Сербское Радио”, м. Суми 6,8+7,2+7,8=21,8

4. “ХитроЖелтые”, м. Харків 7,0+6,8+6,4=20,2

Тепер переможців чекає виступ на гала-концерті фестивалю, а мешканців студентської країни цікаві суб-фестивалі, такі як MUSIC LIVE AWARDS, KBH Video Awards, Перша Леді, Містер Студреспубліки та безліч інших.

admin