«Карпатська ліга сильних людей» виховує сильних духом

«Карпатська ліга сильних людей» започаткована майже рік тому, офіційно зареєстрована у липні  цього року. Завдяки їй силові культури нашого краю вийшли на зовсім новий європейський рівень. Голова ліги Іван Григоровський (старший) на зустрічі із журналістами підмітив, що метою «Карпатської ліги сильних людей» є  підтримка силових видів єдиноборств та пошук нових стронґменів. Аби молодь могла тренуватися на чистому повітрі, попіднімати важкі гантелі, валізи, скинути порцію адреналіну та негативні емоції. Відтак, засновники ліги запрошують не тільки фізично сильних людей, а й морально стійких, сильних духом. 

 

Григоровський Іван (молодший) засновник і головний організатор турніру «Карпатський Медвідь» і  триразовий його переможець  (2005, 2006, 2008 рр.) наголосив, що тепер офіційна назва ліги Закарпатська громадська організація «Карпатська ліга сильних людей». Організатор турніру наголосив, що основна мета ліги не лише «Карпатський Медвідь», а й створення  у майбутньому інших турнірів,  поширення їх у Сваляві, Берегові та Іршаві. Крім цієї ліги богатирями у березні проводиться турнір «Юніор стронґмен», серед юнаків від 15 до 18 років. Незважаючи що цей турнір проводився вдруге, він встиг набути значної популярності серед молоді.

 

За словами голови ліги, – турнір «Карпатський Медвідь» помужнів, оскільки деякі вправи, що були на українському рівні вийшли на світовий. Сподіваємось, що у майбутньому Закарпатською громадською організацією «Карпатська ліга сильних людей», буде засновано не один турнір, який славитиметься як  в Україні, так і за її межами.

admin