Як на Закарпатті "крутелики" кордони "перемагають" (ВІДЕО)

Міст між Україною та Угорщиною. Нейтральна смуга. Люди, які не мають чим зайнятися під час очікування своєї черги. Нахаби, які вважають себе «унікумами» і пробують проїхати без черги. При цьому «крутелики» плюють на усі мислимі закони і порядки. На відео чітко видно, як водій «Мерседеса» порушує правила дорожнього руху. По-перше, він здійснив обгін на мосту. По-друге, перетнув суцільну смугу, виїхавши на зустрічну колію. І по-третє, створив аварійну ситуацію, перешкоджаючи рух іншим автівкам. Усі ці порушення тягнуть, як мінімум, не на одну сотню гривень (євро – ?) штрафу.

Як з’ясувалося автомобіль «Мерседес» з реєстраційним номером АО 0022 АР належить Євгену Євгеновичу Микулянинцю, мешканцю одного з сіл Мукачівського району. В певних колах його ще називають «Фоксом». За які особливі заслуги цьому чоловікові надано право так поводитися на дорогах? Питання, мабуть, риторичне і пов’язане, скоріше за все, з відсутністю в останнього елементарного виховання та поваги як до оточуючих, так і до держави.

Як після такого можна вимагати в тих самих угорських чи словацьких митників поваги до українців, якщо ми самі себе не поважаємо?

KarpatNews

admin