Глава держави підтримав депутатів облради щодо подальшої діяльності Солотвинського солерудника та збереження Республіканської й Закарпатської обласної алергологічних лікарень

Нещодавно голова облради Михайло Кічковський звернувся із листом до Президента України Віктора Януковича, в якому детально інформував про катастрофічне становище на солеруднику і просив взяти під особистий контроль вирішення наболілих проблем стратегічного підприємства та селища Солотвино, якому загрожує екологічна катастрофа. Разом із тим Михайло Михайлович просив дати доручення відповідним міністерства стосовно відновлення життєдіяльності солерудника та згаданих лікарень.


Цими днями на адресу голови облради надійшов лист з Адміністрації Президента України за підписом першого заступника Глави Адміністрації Президента України – Представника Президента України у Конституційному Суді України Олени Лукаш. У ньому, зокрема, сказано:» Шановний Михайле Михайловичу! Глава держави поділяє Вашу стурбованість щодо ситуації, яка склалася на державному підприємстві «Солотвинський солерудник» та занепокоєний неналежним виконанням заходів з подолання наслідків затоплення шахт цього підприємства.


За результатами розгляду Ваших звернень надіслано лист до Кабінету Міністрів України з проханням невідкладно вжити заходів для забезпечення належного фінансування ліквідації наслідків затоплення шахт державного підприємства «Солотвинський солерудник», а також вирішити питання подальшої діяльності зазначеного підприємства, передбачивши збереження Української та Закарпатської обласної алергологічних лікарень».

Анна Романенчук

admin