ФУТБОЛ. Україна – Нідерланди. Прогнози фахівців

Сергій Юран, колишній нападник “Динамо” – 3:1.

“Мені здається, що майбутній поєдинок стане для збірної України відмінною можливістю набути впевненості у своїх силах. Незважаючи на те, що голландці завітають до Києва не найсильнішим складом, офіційно це – національна команда. Та й стиль “помаранчевих”, незалежно від того, хто на полі – юніори або ветерани, – не змінюється.

Як можна діяти проти виконавців, манера гри яких (нехай їх старших товаришів, суті справи це не змінює) дозволила Нідерландам вийти у фінал чемпіонату світу? Довідатися це можна тільки у справі, коли воювати з ними на футбольному полі. Ось вам і користь … Думаю, Мирон Маркевич виставить “основу”, яка впевнено переможе гостей як мінімум в два м’ячі.

Упевнений, що оборона збірної України не зуміє відстояти свої ворота. Один гол голландці все-таки заб’ють”.

Анатолій Волобуєв, головний тренер алчевської “Сталі” – 1:0.

“Наша збірна вдало провела перші спаринги. Сподіваюся, що переможна традиція продовжиться. Правда, на цьому етапі підготовки результат не важливий. Головне – Мирон Маркевич має карт-бланш на будь-які експерименти, спокійно працює…

Що стосується суперника, то, наскільки я знаю, в гості до нас завітає не основний склад збірної Нідерландів. Однак нашим футболістам не потрібно звертати уваги на цей нюанс – грати все одно буде непросто. До того ж свої корективи внесе спека…

Незважаючи на це, впевнений, що українська команда отримає відмінну глядацьку підтримку на “Донбас Арені”. Щоправда, донецький стадіон не дуже добре дебютував в якості домашнього поля збірної – Греції ми поступилися. Думаю, настільки неприємну традицію потрібно ламати і обов’язково покласти на лопатки в Донецьку збірну Нідерландів. Але мені чомусь здається, що перемога України буде важкою і мінімальною”.

Віктор Звягінцев, колишній захисник “Шахтаря” – 2:1.

“Фактично проти збірної України на поле вийде голландська “молодіжка”. Раз так склалося, значить, і тренерському штабу нашої команди слід подумати про перевірку найближчого резерву. Чому б нам не перевірити в цій грі українських перспективних хлопців. Того ж Гармаша, приміром, або Коноплянку. Повинен з’явитися Федецький і Романчук? Дуже добре! Ці захисники стабільно виступають за свої клуби і в майбутньому здатні скласти кістяк збірної до Євро-2012.

Чув також, що Валерій Газзаєв просить Мирона Маркевича не задіяти зайвий раз капітана команди Андрія Шевченка. Повністю згоден з наставником “Динамо”. Хто його знає, як Андрій буде себе почувати в 35 років, коли стартує чемпіонат Європи в нашій країні…

Тому ще раз повторюю: проти їх молоді повинна вийти наша – хороший вийде спаринг, а найголовніше – результативний! Думаю, донецький глядач отримає задоволення від такого футболу”.

ТСН

admin