Фестиваль "Бичківські голубці" може потрапити у Книгу рекордів Закарпаття

Як повідомляв “Турінформ Закарпаття” 8 серпня у слищі Великий Бичків відбувся фестиваль “Бичківські голубці”.

За оцінками організаторів, фестиваль відвідало близько 10 тисяч людей, серед яких можна було зустріти гостей з інших регіонів України, близького зарубіжжя і навіть зі США.

Як повідомила кореспонденту “Турінформ Закарпаття” співголова оргкомітету Мар’яна Шимон, свято селища Великий Бичків, на думку переважної більшості його учасників і гостей, й справді вдалося на славу. А інакше і не могло бути, бо у організації дійства працювала велика кількість жителів селища.

Жителі селища у гуцульських барвистих вишиванках та традиційному колоритному одязі Закарпатської Гуцульщини продемонстрували десятки концертних пісенних і танцювальних виступів. Або ж просто співали і тацювали в усіх куточках парку, заражаючи присутніх святковим настроєм. Щедро даруючи усім частку глибинної енергії, що може генеруватись лише спільнотою людей, піднесених душею і настроєм добра.

А протягом фестивалю, господині з різних районів селища демонстрували кулінарні здібності у приготуванні улюбленої страви закарпатців – голубці.

Як засвідчили в оргкомітеті, на фестивалі було приготовлено 25 видів голубців. Що може претендувати на “Книгу рекордів Закарпаття”.

А саме:

1. Весільні голубці

2. Голубці з квашеної капусти

3. Голубці з бужениною різаною

4. Голубці з гречкою

5. Голубці з телятиною

6. Голубці з перловкою

7. Голубці з крупиками

8. Голубці з крупиками і рисом

9. Голубці з грибами

10. Голубці овочеві

11. Голубці з шкварками

12. Голубці з торгоньом

13. Голубці з чабриком

14. Голубці з смаженою солониною

15. Голубці з смаженою цибулею

16. Ліниві голубці

17. Голубці з солодкого переця

18. Голубці з солодкої капусти

19. Голубці з ковбасою

20. Голубці з томатами

21. Голубці на сметані

22. Голубці з буряковим листям

23. Голубці з виноградним листям

24. М‘ясні голубці

25. Пісні голубці

Як повідомляє “Турінформ Закарпаття”, до кінця року, на Закарпатті оголошено про проведення, ще 2-х фестивалів голубців. На даний час, фестиваль “Бичківські голубці” може потрапити до Книги рекордів Закарпаття.

Турінформ Закарпаття

admin