До Дня міста ужгородці матимуть новий проспект

«Важко з фінансуванням, адже не секрет, що зараз у державі бюджет виконується тільки на 40%. Тому, залучаємо кошти з продажу земель – це «Фонд розвитку» – наголосив Володимир Химинець.

На перехресті вулиць Заньковецької та Легоцького передбачено облаштування кільцевого руху транспорту, що позбавить ужгородців від автомобільних заторів. Облаштування нового проспекту, дасть можливість мешканцям приємно проводити свій час. Тому, новий проспект, в першу чергу, необхідний для комфортного проживання у новому мікрорайоні нашого міста.

«Незважаючи на всю складність ситуації, роботи над новим проспектом вкрай необхідні для життєдіяльності міста. У першу чергу – це додасть комфорту мешканцям нового мікрорайону. Надасть можливість економити свій час, позбавить ужгородців таких поганих явищ, як автомобільні затори. З’явиться нова транспортна розв’язка, що розвантажить міський рух. З Нового району, з боку Сторожниці до нового моста, і на об’їзну сторону Миная», – підкреслив заступник міського голови.

Отож, ужгородці з нетерпінням чекають на реконструкцію вулиці Легоцького. Це буде комплексний благоустрій району з новими тротуарними доріжками, лавицями, освітленням та смітниками.

admin