А вам мед «липовий», чи справжній?

Людство з прадавніх часів використовує мед у кулінарії та медицині, свідченням чого є наскальні малюнки стародавніх людей. До винайдення цукру це були єдині доступні ласощі на той час! Можливо тому мед був надзвичайно популярним у минувшину. Перші письмові згадки про солодкий продукт були в Гомеровій “Іліаді” та “Книзі приготування ліків для всіх частин тіла” єгипетського знахаря Еберса. І сам Авіцена часто користувався медом при лікуванні хворих. Спочатку люди збирали дикий мед як і ягоди, гриби чи їстівне коріння, поки комусь в голову не прийшло “поселити” бджіл у вулик неподалік оселі. Згодом, з розвитком ринкових відносин, мед став цінним товаром. До речі, й зараз в деяких країнах існує чудова традиція — дарувати цінний мед іноземним високопосадовим гостям.

Назву мед успадковує від рослини, яка віддала йому найбільше нектару. В Закарпатті найпоширенішими є акаційний, гречаний, липовий та майський. Мед, зібраний у травні, вважається найціннішим із-за великого вмісту в ньому вітамінів, мінералів та ферментів. Але не кожен пасічник може собі дозволити відібрати продукт весною, адже в цей період ним живляться малі, щойно народжені бджілки. На думку бджолярів, брак корму для народжених бджілок є небезпечним для всього вулика. Тож, як правило, той мед, який називають майський, насправді є раннім акаційним або ж липовим.

Наукові дослідження довели, що мед у своєму складі має в середньому від 16 до 21 відсотка води, в ньому багато заліза, фосфору, хлору, магнію, натрію, солей кальцію, таких необхідних для нормального функціонування людського організму. З мікроелементів у цьому продукті виявлено цинк, йод, алюміній, бор, калій, мідь та інші. Багатий він на вітаміни групи В, С, каротин та ферменти білків і амінокислот.

Мед здатний на знищення шкідливих бактерій. Вченим довелося виявити в його складі речовину, що за дією схожа на природний антибіотик. Більшість лікарів впевнені в тому, що лікувальні властивості меду настільки великі, що ним можна вилікувати майже всі органи людського організму.

В народі існує чудовий спосіб позбавитися шлаків та токсинів, що накопичилися за кілька років. Для цього потрібно намазати тіло натуральним медом і пропаритися кілька хвилин в лазні. За допомогою високої температури розкриваються пори шкіри, через які, власне, і виходять назовні шлаки та токсини.

Як не парадоксально, але мед корисно споживати як тим людям, які хочуть схуднути, так і тим, які хочуть набрати кілька кілограмів. Енергетична цінність цього харчового продукту досить велика — 330 калорій на 100 грам. Він незамінний для тих, хто витрачає багато енергії, спосіб життя яких призводить до витрачання великої кількості енергії.

Однією з найсмачніших дієт вважається медова. Склянка холодної кип’яченої води зі шматочком лимону та ложкою меду замінить вам сніданок.

Але яким би не був мед корисним та смачним, не слід ним зловживати. Бо він здатен викликати важкі алергійні реакції. Купувати мед краще із серпня по жовтень. З
анадто рідкий продукт повинен насторожити вас, бо є ймовірність, що його розбавили водою недоброчесні продавці.

Якісний мед має бути без різних добавок. Вміст хоч незначної кількості в продукті цукру чи крохмалю є показником його низької якості. Для того, щоб виявити сторонні домішки, слід розвести мед в дистильованій воді. Якщо в розчині буде помітно пісок, краще втриматися від покупки. Щоб дізнатися, чи є в медові крохмаль чи мука, достатньо до розчину додати кілька крапель йоду, що змінить його забарвлення.

Справжній мед має трохи щипати в горлі, але не сильно. Ще одним способом можна перевірити справжність цього смачного продукту бджолярства — поставити в нього шматочок чорного хліба. Якщо шматок через деякий час зачерствіє, це свідчить що у вас на столі якісний мед. Якщо розмокне, то це означає, що цей продукт поганої якості.

Оксана НІРОДА,
mizgir.com.ua

admin