Закарпатську Говерлу підкорятиме Молодий РУХ

16 липня з нагоди цієї непересічної в новітній історії України події Всеукраїнська громадська організація Молодий Народний Рух відкриє восьмий щорічний табір поблизу найвищої вершини Карпат г. Говерли, – повідомили у прес-службі МНР.

Захід під назвою «Говерла 2010 – європейські цінності для української молоді» триватиме протягом трьох днів – з 16 по 18 липня. Його учасниками вже традиційно стануть делегації Молодого Народного Руху з Київської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Полтавської, Кіровоградської, Луганської та ін. областей України.

Загалом, програмою таборування передбачено ряд заходів спортивного-розважального та інтелектуального характеру, серед яких футбольний турнір та конкурс патріотичної пісні біля ватри, лекції та дискусії на тему європейських цінностей та їх застосування українським суспільством, показ фільму та дебати на історичну тематику, а також презентація обласних осередків МНР та найголовніше – сходження на Говерлу та встановлення на вершині української символіки.

За словами голови ЛКО Молодого Народного Руху Сергія Дзядика, табір у підніжжі Говерли щорічно збирає від 500 до 700 учасників з різних куточків країни, а це, своєю чергою, свідчить про потребу молодого покоління в заходах, які несуть у собі почуття патріотизму, ширять командний дух та дисциплінують молоду людину в умовах, де діють певні правила та обмеження, де свої дії потрібно узгоджувати з ближнім. Лише з Львівщини цього року поїдуть близько 150 молодорухівців.

Щодо обмежень, то на території табору діятиме заборона на вживання алкоголю, тютюнопаління, використання нецензурної лексики тощо. Необхідною умовою по завершенні табору є прибирання території наметового містечка.

Покарання, яке чекає на учасників за порушення правил поведінки, – виселення за межі табору.

Вітається хороший настрій, добрий гумор, українська пісня та товариський дух.

ГалІнфо

clipnews