В Ужгороді провели "круглий стіл" щодо реалізації молодіжної політики на Закарпатті

Про реалізацію обласної програми з підтримки молоді доповідав начальник управління у справах молоді та спорту Ярослав Свида. Він повідомив присутніх про заходи, які цьогоріч були проведені за підтримки управління. Серед них – різноманітні фестивалі до дня Святого Валентина, дня молоді, парад наречених, Студентська республіка та багато інших. На доволі високому рівні в області пройшла благодійна акція «Серце до серця», під час якої молоді волонтери організовували збір коштів для закупівлі медичного обладнання. Загалом в області вдалося зібрати рекордну суму – чверть мільйона. Це майже вдесятеро більше, ніж минулоріч, – зазначив Ярослав Свида.

Звернувшись до всіх присутніх на засіданні, Іван Качур підкреслив, що обласна влада підтримуватиме проекти та ініціативи молодіжних організацій. Він також наголосив, що молодь має активніше брати участь у розвитку області.

– Спільними зусиллями, ми можемо суттєво підвищити рівень проведення молодіжних акцій, – продовжив тему заступник голови ОДА Іван Качур. – Молодь – енергійна частина суспільства, яка може не лише продукувати, а реалізувати чимало цікавих ідей.

Представники молодіжних організацій активно долучилися до дискусії. Зокрема, пропонували частіше проводити різноманітні спортивні заходи в краї, розбудовувати інфраструктуру. Іван Качур поінформував, що в цьому плані вже зроблено чимало. А в найближчих планах – реконструкція басейну «Буревісник», облаштування десятків спортивних майданчиків з штучним покриттям, будівництво в обласному центрі ковзанки.

Сергій Денисенко, представник закарпатської ліги КВН запропонував звести в одному з гірських районів краю стаціонарний кемпінг, де була б можливість проводити різноманітні молодіжні акції. Андрій Ребрик, керівник закарпатського «Пласту» просив сприяння у організації та проведенні наметових таборів. Юлія Миронова, співорганізатор фестивалю «ПораБуло» ініціювала створення в області єдиного молодіжного інформаційного порталу. Йшлося й про вирішення соціальних питань. Молоді люди наголошували на необхідності покращення побутових умов в гуртожитках вишів та забезпечення пільгового проїзду студенів у міському транспорті.

Насамкінець було запропоновано відновити роботу раду з питань молодіжної політики при облдержадміністрації, яка й буде своєрідним локомотивом розробки й вирішення озвучених питань.

По всім питанням порядку денного засідання будуть прийняті відповідні рішення.

Прес-центр ОДА

admin