В садочках міста Ужгорода для малечі створено належні умови

Людмила Басюк вихователь-методист Ужгородського дошкільного навчального закладу №39 «Журавлик» переконує, що у їхньому закладі почуваються комфортно усі діти. «У нашому закладі №39 створені дуже хороші умови, створено предметно-розвивальне середовище по групам. Адже батьки мають велике бажання, щоб їх діти перебували у комфортних умовах. Завдяки допомозі міського голови і начальника управління освіти, ми створили такі гарні, чудові умови. Хочу сказати, що дуже велика робота ведеться. Зокрема, зроблено капітальний ремонт басейну, де дітики плавають цілий рік та проводять заняття, а в літку просто оздоровлюються. Дуже гарно зроблено ремонт на кухні, овочевому сховищі та по групах. У нас дітям комфортно. Вихователі і батьки прикладають всі зусилля аби навчити і розвинути діток різнопланово», – зауважила Людмила Басюк. Крім того, вихователь-методист наголосила на тому, що їх садочок повністю готовий до опалювального сезону. «У нас працює автономна котельня. Місцевою владою було виділено кошти на закольцівку газу. У зимку, ми мали проблеми, оскільки різко падав тиск і було трошки холодно. У цьому році, ми сподіваємось, що температура повітря у групах буде нормальною для того, аби дітки могли перебувати».

Дошкільнята одні з найвибагливіших, тому кухарі щодня старанно готують для них не тільки смачну, а ще й корисну та калорійну їжу. Головне завдання харчування – якісні та натуральні продукти, які повинна вживати малеча.

Начальник фінансового управління Ужгородської міської ради Тетяна Метенканич пояснює, що на сьогодні харчування дітей у садочках доводиться організовувати з розрахунком три з половиною гривні на дитину, які надходять з місцевого бюджету та 3,50 – із місячної плати, яку вносять батьки.

Тетяна Метенканич зустрівшись з журналістами у прес-центрі «Нове Закарпаття» запевнила і щодо «роздутого» питання про нібито недофінансування харчування дітей у дитсадках. Воно було підняте тільки «мамами з одного під’їзду» і йшлося лише про 42 дитячий садок. Тобто серед 30 ужгородських дитсадків, які однаково фінансуються, тільки в одному виникла проблема, але на сьогодні це питання вже закрите, запевнила гість прес-центру. Навпаки, у цьому дитсадку активно ведуться роботи для покращення умов. На сьогодні вже встановлено вакуумні вікна на чотириста (400) тисяч гривень. До початку опалювального сезону за рахунок міського бюджету буде запущено автономну котельню.

Вже з раннього дитинства дітям прививають духовність, доброту, любов, повагу до себе та інших. А завдяки плідним намаганням працівників дитячих садків та допомозі міської ради для малечі створено належні умови.

admin