В Інтернет потрапили слайди презентації нової Windows 8

Цього разу в Інтернет потрапили слайди презентації, підготовлені корпорацією для своїх партнерів. У документах, не призначених для розголосу, описуються можливості не лише майбутньої системи, але й інших компонентів екосистеми Windows.

Судячи по слайдам, “вісімка” порадує користувачів безліччю нових функцій. Несподіванки будуть починатися вже з запуску комп’ютера – Windows 8 буде стартувати майже миттєво. Авторизація в системі буде вдосконалена: використовуючи веб-камеру, комп’ютер буде автоматично розпізнавати обличчя людини, що сидить перед комп’ютером. Таким чином, цей процес більше не буде вимагати введення логінів і паролів.

Взаємодія з програмами також буде істотно перероблена. Тепер користувачі зможуть купувати і скачувати необхідний софт через інтернет. Крім того, в Windows 8 з’явиться своєрідне “перезавантаження”, що дозволятиме перевстановити операційну систему із збереженням всіх документів, налаштувань і навіть програм.

У апаратному плані “вісімка” стане кроком вперед в порівнянні з Windows 7 – в новій ОС з’явиться автоматичне керування підсвічуванням екрану залежно від зовнішнього освітлення, підтримка інтерфейсів USB 3.0 і Bluetooth 3.0, а також можливість бездротового підключення моніторів і проекторів через протокол Wireless HD. Крім того, Windows 8 отримає покращувану систему управління енергоспоживанням.

Представники Microsoft поки ніяк не коментують опубліковані матеріали.

clipnews