Ужгородський суд посадив іноземця-бізнесмена на 3 роки. За згвалтування!

Господар оселі наполегливо став домагатися свого, на що дівчина обурилася. Її відмова лише розлютила іноземця – він жорстоко побив перекладачку і зґвалтував. Іноземець продовжував екзекуцію над знесиленою дівчиною протягом восьми годин. Втілення своїх еротичних фантазій східний гість фіксував на мобільний телефон.

Як повідомили у ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області, зранку дівчина зуміла втекти. Далі вона подалася в Ужгородське міське управління міліції і розповіла про пережите уночі. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група. Іноземця затримали. До речі, він не чинив спротиву, оскільки був упевнений, що його відразу відпустять як іноземця. Зухвалець спершу заперечував свою причетність до скоєння злочину. Стверджував, що то його дівчина, просто образилася на нього і вирішила обмовити. Киянка ж заходилася спростовувати його слова. Відеозапис на мобільному телефоні підтвердив показання перекладачки і слугував незаперечним доказом вини іноземця.

Після завершення слідства справу передали в Ужгородський міськрайонний суд. Равшан отримав три роки позбавлення волі, але був звільнений від покарання при умові, якщо протягом іспитового терміну не вчинить нового злочину. Вирок було оскаржено прокуратурою як занадто м’який.

Нещодавно судова колегія Закарпатського апеляційного суду розглянула апеляційне оскарження. Детально вивчивши всі обставини справи, Феміда задовольнила апеляцію прокурора й засудила громадянина Шрі-Ланки на три роки позбавлення волі.

ZAXID.NET

admin