У Жолтані не «Все буде добре» або ужгородський лохотрон – 2

Те, що зробив ужгородський підприємець Микола Жолтані, не можливо не помітити та засудити. Після концерту до Святослава серед інших охочих сфотографуватись із своїм кумиром підійшов і зарозумілий ужгородець. Здавалося б, що поганого в тому, коли людина фотографується зі співаком? Так, нічого, якби це фото залишилося в сімейному архіві, а не служило для особистої зовнішньої реклами. Вже через декілька днів після концерту гурту в Ужгороді на численних біл-бордах з’явилися зображення, на яких лідер гурту «Океан Ельзи» тисне руку незнайомому йому чоловіку, а поруч напис «Все буде добре». Після цієї «реклами», навряд чи все буде добре, як було заплановано, адже співак не оцінив біл-борди і справу щодо несанкціонованого використання його зображення передав у руки юристів.

Святослав Вакарчук особисто ніякого дозволу на розміщення свого зображення на цих біл-бордах не давав. Крім того, Він не знає зображену особу. Співак не розуміє як могло таке статися. І ці питання обов’язково задасть відповідним установам.

На жаль, виглядає минула кримінальна справа, коли Микола Жолтані «пролохотронив» з десяток тисяч ужгородців бажаючих виграти у «жолтанівську» лоторею шикарного Мерседеса нічому підприємливого афериста не навчила.

admin