Тігіпко обгрунтує для профспілок необхідність підвищення цін на газ

Тігіпко пообіцяв протягом двох днів надати документи, що обґрунтовують підвищення тарифів на газ для населення і дають підстави говорити про облік позиції профспілок при формуванні тарифів на газ і субсидій для населення, – сказав Кабанченко відразу після зустрічі представників Спільного представницького органу профспілок України з віце-прем’єром з питання підвищення тарифів на газ для населення.

Він зазначив, що позиція профспілок була і залишається незмінною: “Перш ніж говорити про додаткові стягнення з громадян, влада має розробити і прийняти чіткий план реформ у сфері житлово-комунального господарства, але, перш за все, вирішити питання повернення заборгованості із зарплати. Якщо такі реформи буде проведено і узгоджено з профспілками, тоді у громадян буде впевненість, що кошти, отримані в результаті підвищення тарифів, використовуються саме на поліпшення їх добробуту”.

“Нам приємно зазначити, що в такому важливому питанні профспілки проявили свою спільну позицію – і так звані “незалежні”, і так звані “офіційні”. Ми переконані, що тільки спільними зусиллями ми зможемо відстояти свою позицію перед сумнівними діями уряду”, – наголосив Кабанченко.

Як повідомлялося раніше, НФПУ заявив про готовність оскаржувати підвищення ціни на природний газ для населення в суді.

Окружний адміністративний суд міста Києва призначив перше засідання у справі за позовом НФПУ до Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) України про визнання протиправним та скасування постанови N 812 про підвищення роздрібних цін на газ для населення на 16 вересня 2010. Згодом аналогічний позов до НКРЕ подала Федерація профспілок України.

admin