«Нові політичні фігури в міському осередку ПР мають приємно здивувати ужгородців»

“З чим це пов’язане? Ці зміни говорять тільки про одне: партія розвивається, продовжує рухатися згідно з вимогами, які ставить обласна партійна організація. Виникла потреба не тільки у зміні керівного складу, а й якісного складу членів нашої організації”, — сказав Олег Адамчук під час прес-конференції у прес-центрі “Нове Закарпаття”. Зміцнювати та розширювати міський партосередок ПР будуть шляхом залучення нових людей, які на сьогодні готові співпрацювати. Нині міський осередок налічує 2 800 членів ПР.

Олег Адамчук запевнив: “Ми вміємо працювати і знаємо, що будемо робити на виборах, які нас очікують. Ми у процесі формування нової політичної еліти під прапором Партії Регіонів, а ті фігури, які до нас прийдуть, мають вас приємно здивувати…“

Більш чітко Ужгородська МО ПР має визначитися упродовж першого тижня вересня, нині тривають перемовини з “багатьма відомими і впливовими підприємцями, керівниками, лікарями тощо” щодо їх вступу до лав цієї політичної сили й подальшого висунення їх кандидатами… За останні дні багато відомих людей вже дали згоду разом з ПР іти на місцеві вибори, остаточно кандидатури будуть визначені і затверджені партійною конференцією на початку вересня, на сьогодні є п’ять таких кандидатур.

За словами Олега Адамчука, особисто він буде балотуватися до обласної ради, оскільки йому “цікавіше працювати масштабніше”, ніж це можливо в Ужгороді. Тим більше, що він очолює 15 комерційних структур в області, які забезпечують роботою більше тисячі закарпатців, та сплатили торік понад 27 млн. грн. податків.

Олег Адамчук також повідомив дві приємні для ужгородців новини: на реконструкцію басейну “Буревісник” облрада виділила 1 млн. 200 тис. грн. і за 2-3 місяці він має запрацювати. До листопада в Ужгороді має з’явитися великий каток поблизу корпусів ЗакДУ, проектна документація майже готова, обладнання виготовить фірма з м. Кошіце, на рахунку якої вже 8 таких сучасних ковзанок у східній Словаччині.

admin