На Закарпатті заборгованість із виплати заробітної плати ліквідують до кінця року

Участь у засіданні також взяв заступник голови облдержадміністрації Іван Качур.
Іван Іванович подякував працівникам головного управління, підвідомчих структур за вчасну виплату усіх видів соціальних платежів. Більше того, виплати було проведено навіть з випередженням графіку, – відзначив заступник голови облдержадміністрації.

– Нині перед вами поставлено нове завдання: в умовах вимушеного підняття тарифів на комунальні послуги треба знову допомогти незахищеним та безпорадним, – сказав Іван Качур. – Переконаний, робота з призначення та виплат субсидій усім, хто їх потребує, буде організована високопрофесійно.

Іван Іванович також нагадав присутнім, що в краї складна ситуація з виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях, тому необхідно особливу увагу зосередити на ліквідації цих боргів.

Також слід продовжити виконання заходів із забезпечення санаторно-курортним лікуванням інвалідів, ветеранів війни і праці, покращити роботу щодо надання матеріальної допомоги найуразливішим верствам населення, забезпечити стовідсоткове фінансування витрат на утримання територіальних центрів соціального обслуговування інвалідів, пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, передбачити в місцевих бюджетах кошти на виконання заходів із безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів громадської інфраструктури, – підсумував заступник голови облдержадміністрації.

Прес-центр ОДА

admin