На Закарпатті за порушення трудового законодавства на горе-керівників склали 102 адмінпротоколи

Так, начальник інспекції Іван Левкулич відзначив, що в умовах заборгованості з виплат заробітної плати на підприємствах краю інспекція оперативно реагує на факти порушення трудових прав закарпатців.

Загалом протягом січня – червня цього року ТДПІ провела 150 перевірок щодо на 104 підприємствах-боржниках. За результатами інспектування на горе-керівників складено 102 протоколи про адміністративні порушення, а 42 матеріали направлено в прокуратуру.

Інспектори перевіряли й приватні підприємства, які використовували працю найманих краян без належного оформлення.

Йшлося й про питання, що негативно впливають на роботу самих інспекторів, зокрема, про довготривалий порядок застосування адміністративних стягнень, коли деякі керівники уникають покарання. Присутні пропонували вихід із ситуації – пришвидшення розгляду в судах справ цієї категорії. Згадали і Державну виконавчу службу – потребу в оперативнішому виконанні нею рішень судів та постанов державних інспекторів праці про накладання штрафів.

За результатами наради намічено ряд заходів, що підвищать ефективність нагляду (контролю) ТДІП за дотриманням законодавства про працю.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА

admin