На Закарпатті відбувся фізкультурно-мистецький фестиваль "Повір у себе"

Організатори фестивалю за допомогою багатьох громадських організацій зробили спробу популяризувати розвиток туризму серед людей з обмеженими фізичними можливостями, привернули увагу до ефективного способу оздоровлення, залучення спортсменів-інвалідів до регулярних занять спортом, пропаганди фізичної культури і спорту серед людей з обмеженими фізичними можливостями, зміцнення дружніх відносин між ними.

Основним завданням фізкультурно-мистецького фестивалю «Повір у себе» було сходження спортсменів-інвалідів на гору Полонина Руна. У сходженні взяли участь 20 спортсменів-інвалідів із ураженням опорно-рухового апарату, з яких 15 колясочників, а також 5 спортсменів із вадами зору. Серед них відомі спортсмени Олександр Сухан, Юрій Драб, Вікторія Цогла, Вадим Ганич, Віктор Басько та інші.

Ідея проведення такого фестивалю належить голові громадської організації інвалідів «Відродження» Олександру Казімірову. Олександра Івановича підтримали управління у справах молоді та спорту ОДА, начальник управління Ярослав Свида, головне управління праці та соціального захисту ОДА, начальник управління Віктор Мацола, осередок Закарпатської федерації ОРА України, голова осередку Олександр Сухан, громадська організація «Дорога життя», керівник Ольга Кириленко, Обласний центр фізичного здоров’я населення, директор Оксана Кирлик, Перечинська райдержадміністрація, голова РДА Андрій Готько, ЗОЦФКСІ «Інваспорт», начальник Андрій Чегіль.

Спортсмени-інваліди здійснили сходження на вершину гори. Вони перемогли свою недугу, довівши собі і всім, що навіть гори не стають перепоною, коли для досягнення мети об’єднуються зацікавлені. Такі вчинки служать прикладом для здорових, повних сил і енергії людей.

Велику допомогу спортсменам-інвалідам надало управління охорони здоров’я ОДА, начальник управління Роман Шніцер. Особлива подяка за надану допомогу головному управлінню МНС у Закарпатській області, начальник управління Мирослав Щербей, яке надало палатки, похідну кухню, організувало транспорт, забезпечило генераторами для електрифікації. Саме з боку ГУ МНС учасники й супроводжуючі побачили оперативність, людську порядність, уважне ставлення до проблем, намагання прийти на допомогу у потрібний момент.

Приклад фізкультурно-мистецького фестивалю «Повір у себе» може служити іншим для досягнення мети.

Спорт-Тайм

admin