На Закарпатті пожежні спецавтомобілі отримали …пожежники Святої Церкви!

В урочистостях взяли участь представники реформаторської церкви, МВС Угорщини, органів влади та місцевого самоврядування Мукачівщини та ГУ МНС в Закарпатській області.

Василь Лазар – голова Мукачівської районної адміністрації розповів, що за допомогою цієї техніки підрозділ буде краще і якісніше боротися зі стихією. Також висловив слова вдячності іноземним гостям за сприяння у покращенні матеріально-технічного забезпечення пожежних підрозділів.

Як розповів у своєму виступі заступник начальника закарпатських рятувальників Сергій Крицький, ця техніка є вкрай необхідною, особливо у сільських населених пунктах, де існує проблема з водопостачанням. Під час гасіння пожеж, автоцистерни, яка вивозить дві з половиною тонни води, вистачає на п”ять-сім хвилин гасіння, а з цим автомобілем можна буде забезпечити безперебійне гасіння будь-яких пожеж. А моторний човен у свою чергу, можна буде використовувати у випадку необхідності порятунку людей на воді.

Після урочистого вручення документів та ключів від транспортних засобів місцеві пожежники здійснили показові виступи по гасінню пожежі, рятуванню людей і довели, що здатні виконувати завдання по рятуванню людей та ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій на довіреній їм території.

Дерценська церковна добровільна пожежна команда є боєздатним помічником підрозділів МНС як Мукачівського, так і Берегівського районів, адже виїжджає на ліквідацію пожеж в радіусі 10-15 кілометрів від її дислокації. Особливістю цієї команди є те, що весь особовий склад працює на громадських засадах. Несення служби пожежниками здійснюється на дому. Викликати пожежників можна за двома телефонами мобільного зв”язку, які передаються позмінно. Номери цих телефонів роздано по сільським радам, магазинам, школам, будинках культури та серед населення. При отриманні тривожного повідомлення про пожежу піднімається по тривозі чергова варта й на протязі десяти-п”ятнадцяти хвилин автівка вже слідує до місця виклику.

Центр пропаганди ГУМНС України в Закарпатській області

admin