На День поцілунку в Ужгороді привселюдно цілувалися більше 100 пар

«Пари зібралися, щоб встановити місцевий рекорд», – розповів нам один із організаторів міських шоу Ростислав Буланов. На всеукраїнський ж претендував Харків. Але він не вдався через спеку.

У Харкові організували флешмоб – усі охочі могли цілуватися в центрі на площі Свободи. Але побити неофіційний український рекорд (восени 2002 року в Луганську цілувалися 2745 пар) не вдалося. На старті акції цілуватися почали лише … 20 пар. «Багато передумали йти через спеку, – сказали нам організатори. – Ближче до вечора обіцяли підтягтися ». Цілувалися і на якийсь час. «Минулого року день поцілунків влаштовували восени, тоді прийшло близько ста пар і цілувалися кілька годин. Ми були одні з лідерів, у мене за 6 годин аж губи розпухли », – розповіла нам учасниця акції Олена Фея. До вечора поцілунків ще не закінчилися. До речі, в Харкові працює платна школа, в якій вчать цілуватися. Коштує ця наука недешево – 1800 гривень за три заняття (весь курс). «6 липня ми проводимо дня відкритих дверей, – розповіла нам засновник школи і автор програми Інна Леонтьєва-Матвієнко. – Ми вчимо, як правильно цілуватися – тобто, як доставляти і самому отримувати задоволення, торкаючись певних точок на тілі партнера. Чим популярніший буде ставати це свято, тим більше з’явиться охочих навчитися ».

ГРОШЕЙ НЕ ЗНАЙШЛИ. А ось відкрити школу поцілунків у Львові не змогли. Організаторам так і не вдалося знайти спонсорів для свого закладу, а з учнів брати гроші за участь не хотілося. Перший урок повинен був пройти у вівторок в самому романтичному місці Львова, на горі Високий Замок. «У школу поцілунків записалися 15 пар, 25-30 років, в основному, вже одружені. На набридлі конкурси краси гроші є, а нові цікаві акції ніхто не підтримує, – скаржиться координатор що провалилася акції Ірина Рожок. – Вже був відкритий сайт школи, тепер він не працює ».

“Сегодня”

clipnews