Ледида: Партія регіонів, можливо, підтримає на місцевих виборах в Ужгороді Віктора Феєра, Олега Адамчука, Михайла Качура

Ледида: Партія регіонів поки не готова підтримати на виборах Ратушняка, оскільки ще не визначилися.

“Відверто скажу, що до виборів ми активно готуємося: проводимо соцопитування, складаємо рейтинги, моделюємо ситуації”, – зазначив регіонал.

Втім, за словами Ледиди, закарпатський осередок ПР, ще не визначився кого підтримуватиме на виборах міського голови Ужгорода. Серед можливих претендентів Ледида назвав Віктора Феєра, Олег Адамчука, Михайла Качура. Лідер осередку ПР не виключив, що партія може підтримати позапартійного кандидата.

За соцопитуваннями Закарпатського інституту політичних досліджень, які були проведені минулого тижня в Ужгороді Віктор Феєр, Олег Адамчук та Михайло Качур набрали менше одного процента всі разом.

Ось як виглядає рейтинг вірогідних кандидатів. Всього в списку було близько 20 прізвищ, але решта набрали менше 1 відсотка.

Ратушняк Сергій 18%

Погорєлов Віктор 12%

Гісем Володимир 10,3%

Чучка Павло 6,7%

Жолтані Микола 5,7%

Каламуняк Мирослава 2,6%

Чижмарь Юрій 2%

М’ясковська Тетяна 1,6%

Інший 4,2%

не буду голосувати 5,9%

проти всіх 7,1%

не визначився 23,6%

Ужгородці пояснювали свої симпатії до діючого мера його активною позицією у відстоюванні інтересів ужгородців, а також тим, що в Ужгороді змінюється на краще інфраструктура міста: «Відремонтовано проспект Свободи, дорожні розвязки, “Боздоський” парк, встановлюються малозабезпеченим автономні котельні, в школах склопакети, з’являються нові ігрові майданчики, ремонтуються дахи багатоповерхівок при мінімальному наповнюванні міського бюджету, місту подаровано Ратушняком штучний льодовий каток»… і т.п.

За висновками політологів решта кандидатів на цих перегонах можуть або відіграти технічну роль, або використати їх для розкрутки, щоб стати впливовою політичною фігурою з прицілом на майбутнє. Нині перемога зовсім нового кандидата малоймовірна.

Однак на запитання журналістів чи може бути Сергій Ратушняк кандидатом від ПР, Олександр Ледида відповів: ” Ні, не може”.

Лідер закарпатських регіоналів натякнув, що Сергій Ратушняк зараз веде активні переговори з Народною партією Литвина, з якої вийшов рік тому.

На прохання журналістів охарактеризувати свої відносини з діючим мером Ужгрода Ледида зазначив: ” У нас з Сергієм Ратушняком ділові відносини”.

Нагадаємо, що вибори призначені на 31 жовтня 2010 року.

admin