Кандидат на кресло мера Ужгорода Мясковская случайно потратила «собачьи» деньги на свои бил-борды.

Вдруг биография в почте. Смотрю – Таня на фото, а внизу биография.

Читаю:

Пионервожатая, потом – главная пионервожатая, потом – вышла замуж, Директор рекламной агенции «Калейдоскоп», «голова обласної організації захисників тварин «Допоможи другу».

Ни чего себе, думаю, так это вот эта милая Танечка, оказывается, на Закарпатье заботится о животных. То-то на улице бездомных друзей Тани все больше и больше. Видно на рекламу руководителя фонда много денег ушло. Эх, все-таки дороговато бил-борды обходятся. За один цена 300 долларов в центре. А тут не меньше 30 бил-бордов установили “с доброй тетенькой”. За 10 000 “баксов” , думаю, много четвероногих друзей удалось бы приютить.

Набираю в интернете “Мясковская @” , ЗАГРУЗКА:

“2006 год: Напередодні, 21 лютого, на засіданні бюджетної комісії Ужгородської міськради було розглянуто клопотання громадської організації „Допоможи другу” щодо включення у видаткову частину бюджету міста коштів на підтримання належної санітарно-епідеміологічної безпеки міста. Адже питання відлову й утримання бездоглядних тварин стоїть сьогодні в обласному центрі особливо гостро. Для цього бюджетною комісією було рекомендовано підготувати кошторисну документацію ГО „Допоможи другу” і програму, згідно з якою ця громадська організація має намір співпрацювати з Ужгородською міською владою в питанні підтримання санітарно-епідеміологічного стану в місті та допомагати в належному утримуванні бездоглядних тварин.

Не дивлячись на те, що на зборах було не так вже й багато ужгородців, присутні в залі щиросердно висловлювали стурбованість та свої пропозиції по захисту безпритульних тварин в місті. Є надія, що ця, яку створили самі мешканці міста, буде вирішена цивілізованим шляхом за підтримки органів влади міста. Перший крок зроблено. Що буде далі, покаже час…”

2010 – “…час показав” :


А друзья потерпят…

Віктор Грабар

Европа Медіа Центр

admin