Джерело, яке зцілює всі хвороби, — і фізичні, і духовні

Віра – ось без чого навіть свята вода не допоможе.

Надія Петрівська, місцева жителька: “Зцілюються, тільки треба з вірою, якщо вірити, і я до неї ходжу, і багато людей ходять і їдуть і від усього помагає”.

Понад 300 років тому тут на панському полі стояла криниця. Люди часто приходили тамувати спрагу, що панові не подобалося. Тому засипав колодязь. І одразу осліп.

Анатолій Кошлатий, місцевий житель: “Він осліп, а потім йому приснилося, що “ти відкрий те джерело і вмийся водою”, – він так зробив і почав бачити, і та вода ніби посвячена постійно”.

У святому джерелі люди триста років тому побачили ікону Божої Матері. І хто тільки не намагався дістати її з води. Вона відходила то вліво, то вправо або пірнала глибше. Аж поки до джерела не прийшли дві сирітки із сусіднього села помолитися, попросити в Бога кращої долі. Їм і вдалося витягнути ікону з води. Вона – головна святиня в храмі села Будятичі.

Протоієрей Іван, настоятель Свято-Миколаївської церкви в с. Будятичі: “Люди тут лікуються від різних хвороб – і серце, і нирки, і печінку, лікують алкоголь, лікують простуду, а ще таку небезпечну хворобу, як псоріаз. Є багато людей, які вилікувалися за допомогою цієї водички і з благословення нашої церкви”.

Цілющі властивості води зі Святого джерела Біла криниця відомі на всю Волинь та в сусідніх областях. Місцеві жителі шанують і бережуть його. Бо вірять в життєдайну силу води.

Катерина Вознюк, “Факти”, ICTV

clipnews