Будівельник-азербайджанець убив дівчину і викрав її родину

У Маріуполі за звіряче вбивство дівчини та викрадення трьох людей міліція затримала 53-річного громадянина Азербайджану.

Труп дівчини з ознаками насильницької смерті було виявлено на ділянці одного з житлових будинків. У ході слідства вдалося встановити, що молода особа, залишившись вдома сама, контролювала роботу будівельника, який ремонтував прибудинкову споруду до приїзду батьків.

Батько загиблої у зв’язку з браком фінансів хотів відстрочити дату виплати гонорару, але робітник розтлумачив це по-своєму, і вирішив, що його хочуть обдурити. Через це він вирішив взяти дочку свого боржника у заручниці.

Зв’язавши і заховавши дівчину у флігелі, будівельник раптом злякався, що за це його можуть притягти до кримінальної відповідальності і вирішив її вбити. Він завдав дівчині кілька ударів кухонним ножем і, прив’язавши до бездиханного тіла дві цеглини, скинув тіло у колодязь, розташований на території земельної ділянки.

Сам будівельник продовжив очікування власників, але вже в будинку. Коли батьки загиблої повернулися, він захопив у заручники їхнього молодшого сина, а потім зв’язав і решту членів сім’ї. Оскільки потрібної суми у господарів не виявилося, він посадив зв’язану родину в машину і відправився до подруги матері, яка позичила 700 гривень.

Після отримання грошей зловмисник вирішив убити всю родину, щоб приховати сліди скоєних злочинів. Зупинившись на околиці міста, чоловік витягнув з машини свого боржника і почав завдавати йому ударів усіма підручними засобами – цеглою, ножем, викруткою. Але потерпілий почав опиратися. В цей час його дружині й сину вдалося вибратися і втекти з машини. Злякавшись, нальотчик сховався з місця злочину на викраденому автомобілі.

Після проведеного ряду оперативно-розшукових заходів його було затримано у Горлівці. Виявилося, що громадянин Азербайджану в 2006 році приїхав в Україну на заробітки. На допиті вів себе спокійно і своєї провини не заперечував. Причину своєї поведінки пояснив тим, що злякався, і побоявся відповідальності. З’ясувалося, що на батьківщині він також перебуває в розшуку за вбивство.

admin