Баскетбольный клуб "Говерла" получит зал на тысячу мест

Андрію Володимировичу, на якій стадії перебуває реконструкція домашньої арени клубу?

В понеділок до Івано-Франківська привезли паркет, а в середу прибули латиські майстри, які будуть встановлювати покриття. До кінця липня, можливо на початку серпня, повинні привезти трибуни. Згідно з договором покриття має бути встановлене 15 серпня, а трибуни – до кінця серпня.

Яку кількість місць плануєте?

Плануємо встановити близько тисячі місць, що досить суттєво, порівняно з трьомастами, які були до цього.

Реконструкція стосується лише паркету та трибун?

Ні, ми також повністю змінюємо освітлення в залі. Якщо раніше у нас було близько 500-600 люкс, то зараз з’явиться можливість регулювати його в залежності від потреб: 300 – для навчальних занять, 600 – для тренувань, 1000 – для ігор і, головне, телетрансляцій. Крім того, ми закриємо вікна шторами, зараз якраз монтуються спеціальні троси, на яких вони будуть закріплені.

Тобто технологія буде подібною до тієї, яку використовують у мінському Палаці Спорту?
Cаме так. Поки Євген Мурзін під час турніру в Мінську переглядав гравців, я оглядав зал і мені подібна система дуже сподобалося. Це насправді дуже зручно, оскільки вікна можна закривати спеціально під час ігор. Тканина, яку ми замовили, дещо просвічувала, тож довелося скласти її в два шари.

Це буде універсальний ігровий майданчик чи суто баскетбольний?

Ні, великий універсальний майданчик – і для баскетболу, і для футзалу. Розмітку буде зроблено за новими стандартами.

Щодо новин зі стану команди, які найближчі плани «Говерли»?

1 серпня ми виїжджаємо в Євпаторію на перший збір. Поки що їдемо лише з українцями. Хочемо перевірити виконавців, які минулого сезону грали в різних клубах Суперліги. Контракти вступлять в силу після проходження перших зборів, присвячених фізпідготовці, та медогляду. Щодо гравців, які точно підписані, то це, як ми вже й повідомляли, Ігор Кривич і Павло Улянко.

До речі, як Вам турнір в Мінську? І взагалі, з якою метою Ви його відвідали?
Ми хотіли, перш за все, подивитися на своїх гравців – тих, які грали в команді минулого року і яких ми планували підписати на новий сезон. Павлом Улянко, котрий двічі визнавався кращим у складі своєї команди, ми залишилися дуже задоволені.

Це при тому, що сам він в інтерв’ю зізнався, що перебуває не в належній формі.
Так, але він на високому рівні провів турнір.

Чи є новини щодо заокеанських легіонерів, котрі минулого року захищали кольори «Говерли»?

І Патрік Спаркс, і Майкл Фрейзер хотіли залишитися в команді, але запити гравців дуже зросли, тож їх кандидатури ми не розглядаємо. Щодо Тейта Декера, то Євген Мурзін зараз шукає центрового та переглядає кілька варіантів. Втім, не виключено, що Декер повернеться до Івано-Франківська. Ми взагалі хотіли запропонувати йому залишитися не лише в якості гравця, а й у якості консультанта дитячих тренерів. Уявляєте, скільки б дітей приходило в зал заради американця. Тим більше, сам він дуже комунікабельний і любить дітей. І знову ж таки, все впирається у фінансування. Зараз першочергове завдання клубу – реконструкція залу.

turnir.com.ua

admin