ЗАТ “Ділові партнери” купило контрольний пакет ВАТ “Мукачівський завод “Точприлад”

Як повідомила прес-служба ФДМ у вівторок, пакет був придбаний за 10,341 млн грн, що на 16% перевищило його початкову вартість (8,901 млн грн).

Згідно з повідомленням, до участі в конкурсі, крім ЗАТ “Ділові партнери”, були допущені VIDEOTON Holding ZRt (Вергрія) і ТОВ КУА “ТЕКТ” (Київ).

Згідно з умовами конкурсу, покупець зобов’язаний дотримуватися встановлених на дату підписання договору видів економічної діяльності.

Крім того, він повинен забезпечити дохід від реалізації продукції не менше 68 млн грн щорічно протягом п’яти років з дати переходу права власності на пакет акцій, а чистий прибуток – не менше 0,7 млн грн щорічно. Покупець також повинен забезпечити внесення інвестицій для організації виробництва пластмасових виробів не пізніше 2012 року.

Мукачівський завод “Точприлад” – великий український виробник діагностичних оптичних засобів, що застосовуються в авіаційній, нафтової, газової промисловості, енергетиці, турбіностороеніі, автомобілебудуванні та митних служб.

Завод завершив 2008 рік із чистим прибутком у розмірі 0,76 млн грн, що на 7% перевищило аналогічний показник 2008 року, чистий дохід від реалізації продукції ВАТ за підсумками минулого року зберігся на рівні 2008 року, перевищивши 68 млн грн.

У січні-березні поточного року завод збільшив чистий дохід від реалізації продукції удвічі – до 22,8 млн грн, отримавши близько 0,2 млн грн чистого прибутку.

ФДМ при проведенні повторного конкурсу за принципом аукціону з продажу контрольного пакету “Точприлад” знизив стартову ціну пакета на 25% у порівнянні з його ціною при проведенні первинного конкурсу (11,876 млн грн), який у березні був визнаний не відбувся.

За останніми даними ДКЦПФР, великими акціонерами “Точприлад” є компанії Coch Investments Limited (Британські Віргінські о-ви) – 19,9% і DRGN Limited (Кіпр) – 14,297%.

ЗАТ “Ділові партнери” засноване в 2002 році і займається брокерськими операціями з цінними паперами.

Раніше ЗАТ “Ділові партнери” неодноразово представляло інтереси групи “Фінанси та Кредит”, підконтрольну українському бізнесменові Костянтину Жеваго.

“Інтерфакс-Україна”

clipnews