Заробітчани із Закарпаття більше не житимуть на російських горищах та у підвалах?

Це в жодному випадку не позначиться (на українцях), – сказав він.

Водночас, коментуючи намір влади Москви розробити кодекс москвича, який допоможе приїжджим влаштуватися в російській столиці, Ромодановський висловив думку, що така ініціатива нічого не вирішить.

“Треба мислити ширшим категоріями, ніж карта Москви. Не можна Москву виділяти з Росії. Москва – це теж частина Росії”, – підкреслив він.

“У нас немає колючого дроту, яким обнесена Москва, – потрібно створювати умови”, – додав чиновник.

Ромодановський переконаний, що таке зведення правил не потрібне взагалі, а необхідно створювати необхідні умови для мігрантів, “щоб люди не жили в підвалах і на горищах”.

Як відомо, раніше глава Комітету міжрегіональних зв`язків і національної політики Москви Михайло Соломенцев повідомив, що влада Москви планує незабаром розробити кодекс москвича, який допоможе приїжджим влаштуватися в російській столиці.

Крім того Ромадановський заявив, що Москва пропонує Києву впорядкувати приїзд українських громадян на заробітки до Росії, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ з посиланням на УНІАН.

“Ми зараз ведемо діалог з українською стороною, щоб налагодити механізм організованого залучення, щоб люди, приїжджаючи, знали свого роботодавця заздалегідь, щоб умови, в яких вони перебувають, були більш цивільними”, – зазначив він.

Чиновник також повідомив, що в 2009 році в Росії постійно перебували близько 3 мільйонів громадян України, а в’їздів на територію Росії було набагато більше.

“Звичайно, ми знаємо, що більшість громадян України працюють незаконно – вони приїжджають на три місяці. Тут три місяці працюють незаконно, потім виїжджають”, – сказав глава ФМС.

Українська правда

clipnews