Закарпаття з робочою поїздкою відвідав міністр палива та енергетики Юрій Бойко

Високопосадовці ознайомились з роботою газокомпресорної станції, яка забезпечує подачу блакитного палива до країн Євросоюзу. Юрій Бойко високо оцінив рівень роботи станції:

– Усіх, хто вважає стан української газотранспортної мережі незадовільним, варто запросити в Часлівці. Ефективну роботу потужної техніки тут забезпечує команда професіоналів. Це один із найкращих наших об’єктів, до рівня якого варто піднімати всі інші.

Безперебійна робота об’єкту має важливе значення і для Закарпаття, наголосив Олександр Ледида:

– Дуже важливо, щоб на Закарпатті працювали всі газокомпресорні станції. Адже це – надходження у бюджет, зайнятість населення. І ті перспективи, які відкриваються для області сьогодні, дають впевненість у вирішенні всіх проблемних питань.

Присутні взяли участь у нараді стосовно модернізації української газотранспортної системи та підвищення її економічних показників. Окрему увагу приділили також питанню газифікації Закарпаття. Найближчим часом буде розроблено план та забезпечено фінансування у цьому напрямку. Юрій Бойко пообіцяв врахувати інтереси області під час складання кошторису та проектної документації.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської облдержадміністрації

clipnews