Закарпатські КРУшники перейматимуть голландський досвід. У Львові

Україну представляють заступник Голови ГоловКРУ України Олена Чечуліна та фахівці центрального підрозділу гармонізації, обласної державної адміністрації на чолі із заступником голови ОДА Ярославом Кашубою, фахівці КРУ у Львівській, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях.

Відкрив семінар начальник КРУ у Львівській області Юліан Дзямба. Після чого учасників семінару привітала заступник Голови ГоловКРУ України Олена Чечуліна, яка підкреслила, що необхідність реформування існуючої системи державного внутрішнього контролю викликана щорічним зростанням обсягів порушень фінансової дисципліни і є передумовою вступу України до Європейського Союзу.

Впродовж тижня учасникам робочих груп представлять базові засади та приклад організації державного внутрішнього контролю в Голландії, а також більш поглиблено висвітлять усі 8 елементів моделі COSO: починаючи від аналізу середовища та визначення цілі і завершуючи моніторингом. До кінця тижня вони мають можливість обмінятись думками, отримати відповіді на свої запитання, а також набуватимуть знання та практичні навички щодо побудови системи внутрішнього контролю європейського зразка.

За матеріалами прес-служби КРУ у Львівській області

clipnews