Закарпатські дзюдоїсти привезли додому золоту й бронзову медалі чемпіонату України

Досвід участі у найвищих змаганнях на всеукраїнській та міжнародній аренах у закарпатських дзюдоїстів справді великий. Із нашими спортсменами вже рахуються доволі давно, бо жодне з змагань не завершується тим, щоб на п’єдесталі пошани не стояли закарпатські дзюдоїсти. На цих змаганнях виступили представник ДЮСШ №1 м.Ужгорода Олександр Микульця, Едуард Попов (35 кг), Олександр Ілляш (38 кг), Мартін Кляк (49 кг), Владислав Столярчук (53 кг), Крістіан Кривка (+67 кг).

Усі закарпатці доклали максимум зусиль, щоб досягнути успіху, всі, без винятку, боролися за перемогу, але поталанило не кожному. На жаль, до вісімки кращих не потрапили Олександр Микульця (вагова категорія 35 кг) та Мартін Кияк (49 кг). Зовсім трішки не вистачило Едуарду Попову (35 кг) та Владиславу Столярчуку (53 кг), які посіли 5 місце у своїх вагових категоріях. Олександр Ілляш у півфіналі по очках програв супернику з Сум, але в поєдинку за бронзову медаль ужгородець достроково, за явної переваги, завершив поєдинок із представником Донецька. Бронзова медаль Сашка справді із золотим відблиском. Зате не було рівних нашому богатиреві Крістіану Кривці. Він, наче на тренуваннях, провів чотири поєдинки, які передували фіналу, і в усіх суперники не змогли встояти до завершення контрольного часу.

У фіналі на татамі Крістіан зустрівся з дзюдоїстом із Луганська, і знову поєдинок завершився достроково – за явної переваги нашого спортсмена. Золота медаль і вища сходинка п’єдесталу пошани у Крістіана Кривки. Подвійно приємно, що перемога, здобута у найпрестижнішій суперважкій ваговій категорії, ніби підкреслила, що на закарпатській землі не перевелися силачі, і світова славу Фірцака наслідують Владислав Діброва, Крістіан Кривка, Олександр Ілляш та багато інших спортсменів, яких готують до перемог чудові тренери Віктор Калінін, Андрій Шерегій, Василь Капустей та Юрій Куліш. Велика допомога нашій збірній була надана управлінням у справах молоді та спорту ОДА (начальник управління Ярослав Свида).

Антон ПРЕДЧУК, “СПОРТТАЙМ”, №16

clipnews