Закарпатець заплатить майже 60 тис. грн. штрафу за аферу з “SEAT TOLEDO”

Так, нещодавно ужгородські митники «відкоригували» плани громадянина України, який повертався із-за кордону, але свого часу вчинив неправомірні операції з транспортним засобом, що перебував під митним контролем.

Перетинаючи українсько-словацький кордон у пункті пропуску «Ужгород» в якості пасажира, 42-річний чоловік, як ні в чому не бувало, подав документи для митно-прикордонного контролю. За лічені хвилини митниками було з’ясовано, що ще у вересні 2009 року цей чоловік увіз через іншу митницю на територію України легковик «SEAT TOLEDO», зобов’язавшись вивезти його в десятиденний строк.

Проте закарпатець виявився несумлінним громадянином, і як пояснив митникам, не розмитнений автомобіль розібрав на запчастини і продав вдома, а реєстраційні номера та технічний паспорт вивіз у Чехію для зняття іномарки з обліку.

Тож за ст. 336, 349 Митного кодексу України відносно українця складено протокол про порушення чинного законодавства. Тепер за судовим рішенням порушник повертатиме державі майже 57 тисяч гривень, суму, що складає вартість неправомірно проданої автівки.

clipnews