В Ужгороді засідала громадська регіональна експертна комісія ДАК у Закарпатській області

До її складу входять керівники провідних вищих начальних закладів області, директор обласного центру зайнятості Юрій Фущищ.

Основним завданням комісії визначено: прийняття рішення з питань ліцензування повної освітньої діяльності з позиції доречності (необхідності) її започаткування у регіоні, з урахуванням демографічної, соціально-економічної ситуації, інфраструктури виробничої та невиробничої сфери місцевого ринку праці та освітніх послуг.

У четвер, 17 червня 2010 року, за участі ректорів та проректорів вищих навчальних закладів області, під керівництвом Василя Брензовича відбулося її засідання.

Йшлося про погодження освітньої діяльності Ужгородського національного університету з підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» зі спеціальності «Комп’ютерні системи та мережі напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія галузі знань «Інформатика та обчислювальна техніка».

Члени експертної комісії вирішили підтримати УжНУ та порушити перед Міністерством освіти і науки України питання щодо погодження освітньої діяльності університету з підготовки фахівців зазначеної спеціальності.

Надія Сарана, Закрапатська обласна рада

clipnews