В Ужгороді визначали Міс та Містера мікрорайону (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Цього року до ініціативи КП ЖРЕР №5, директор Анатолій Ковальський, долучилися й їх колеги з КП ЖРЕР №8, директор Іван Зелінський та обласне відділення «А-Банку» на чолі з Інною Конар.


Виступаючи перед молодим поколінням ужгородців Іван Зелінський наголосив на потребі тісного контакту між старшим та молодшим поколіннями та висловив переконання, що захист дітей має займати чільне місце у житті дорослої людини, оскільки від цього залежить і їх старість.


Тему виховання і заохочення молоді до високих досягнень підтримала і керівник «А-банку» Інна Конар. Вона повідомила, що цього року з ініціативи комунальних підприємств міста, міської влади та підприємців для дітей було запропоновано декілька заходів до відзначення Міжнародного дня захисту дитини. Минулого тижня усі бажаючі мали змогу відвідати безкоштовні сеанси у кінокомплексі «Доміон». Протягом місяця банк проводив конкурс малюнка, у якому взяло участь чимало учнів ужгородських шкіл. А конкурс «Міс мікрорайону» можна вважати фінальним акордом цих заходів.Переходячи безпосередньо до конкурсу, варто наголосити, що цьогоріч він відбувався у новому форматі. Якщо раніше чоловіча частина молоді була трохи обділена увагою, оскільки конкурс стосувався лише дівчат, то у 2010 році організатори вирішили заповнити цю прогалину. А відтак, цьогорічне дійство правильніше було б назвати Міс і Містер мікрорайону.
Утворивши п’ять пар хлопчики та дівчата змагалися у різних конкурсах, весело танцювали, виконували завдання журі, а головне – увібрали чимало позитивних вражень. І якщо на початку можна було побачити сором’язливість у діях конкурсантів, то під кінець їх розкутість та вправність вражала присутніх.У дітей на святі було чимало гостей, але чи не найбільше запам’ятався один, особливий – колун на ім’я Морковка. Кумедні жарти та фокуси не лишили нікого байдужим, посмішки сяяли на обличчях дітей, незважаючи на похмуру погоду, що того дня окупувала Ужгород.
З концертною програмою дітлахів привітала музична студія «Ремікс», керівник Юрій Штіфель. А піццерія «ТВІНС», на терасі якої і відбувалося свято, у зв’язку з поганими погодними умовами презентувала усім учасникам конкурсу Міс та Містер мікрорайону ще й святковий торт, що нагадував за формою казкову галявину.
Море емоцій викликало у дітей присутність на святі чергової машини ужгородських пожежників. А після того як дітлахам дозволили познайомитися ближче із знаряддям для гасіння пожеж та ще й продемонстрували його роботу, тут то і почалося… дітлахів ще довго було неможливо відтягти від пожежної машини. При чому не тільки хлоп’ят, деякі дівчата також дуже активно цікавилися знаряддям пожежників.
Насамкінець були підведені підсумки конкурсу малюнку та Міс та Містер мікрорайону. Талановиті художники отримали цінні призи та «Копилки» – спеціальні ощадні вклади для дітей, що презентував «А-Банк». Але без подарунка не пішов жоден з дітлахів, що були на святі: солодощі та набори для малювання отримали усі без виключення.

Фото Данило БАНИК для Закарпатські новини CLIPNEWS.info

clipnews