В Ужгороді відбулася прем’єра вистави “Обережно – жінки!” (ФОТО)

Постановка здійснена лауреатом премії ім. братів Шерегіїв Олександром Саркісьянцем за п’єсою відомого білоруського драматурга, журналіста, режисера і театрального критика Андрія Курейчика. Цікаво, що режисер довго шукав твір і врешті-решт зупинився саме на цьому. За три місяці вистава була готова.

“Жінки – дивовижні створіння. Вони швидше повірять абсолютно ідіотським байкам, чим власним очам”, – так наївно думав молодий художник-ловелас Серж Дюбуа (Олександр Мавріц), заводячи одночасно роман з трьома такими здавалося б на перший погляд різними жінками: милою і довірливою студенткою Лулу (Наталія Токар), грубуватою і впевненою у собі барменшею Жаклін (Катерина Якубик-Гамага) та щедрою старенькою маркізою Марісабель (Вікторія Варга). Але спільне у них таки є – кожна з них мріє бути єдиною в житті коханого. І от випадок зводить їх разом і руйнує їх світлі мрії. Молодий чоловік на власній шкірі дізнається на що здатні три розлючені жінки.

Такий сюжет вистави, яка завдяки жартівливим діалогам та неординарним образам головних героїв є напрочуд легкою для сприйняття – справді літньою. Але все ж таки через сміх змушує глядача замислитися над складними питаннями людських взаємин, кохання і вірності. Прекрасна гра молодих акторів та цікавий задум режиссера надають виставі особливого шарму. Дуже гармонійно вписалися у виставу і еротичні вірші ужгородського поета, письменника і драматурга Олександра Гавроша, якими головний герой охарактеризовує своїх жінок.

На цьому театральні прем’єри не закінчуються. Вже через місяць, 11 липня, на ужгородців чекає нова вистава “Дорога до раю” за п’єсою Дмитра Кешелі у постановці головного режисера театру, народного артиста України Анатолія Філіппова.

Оксана Чужа, Закарпаття онлайн, Фото В’ячеслава Стрібнєва

clipnews