В Ужгороді у рамках програми “Бібліоміст” відкрили бібліотечний тренінговий центр

Як повідомили CLIPNEWS.info в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської облдержадміністрації, у заході взяли участь представники IREX Меган Юнгаст-Волк (США), представник програми „Бібліоміст” в Закарпатській та Івано-Франківській областях Богдан Мікіцей, заступник голови обласної ради Василь Брензович, начальник управління культури облдержадміністрації Юрій Глеба та інші.

Програма „Бібліоміст” – партнерська програма IREX, USAID, Міністерства культури і туризму України, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США.

Для облаштування обласного тренінгового центру в рамках цієї програми обласна універсальна наукова бібліотека отримала 10 комп’ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням, 10 блоків безперебійного живлення, 10 веб-камер з навушниками, принтер, сканер, мультимедійний проектор на загальну суму 62012 грн. Передусім тут пройдуть навчання працівники бібліотек області, відтак – інші користувачі.

За результатами пілотного раунду конкурсів проектів 120 найсильніших бібліотек України обрано для першочергового обладнання комп’ютерами. Переможцями конкурсу у нашій області обрана також Виноградівська централізована бібліотечна система і п’ять бібліотек філій: міська, сс. Королево, Черна, Фанчиково, Олешник. Вони отримають 15 комп’ютерів з програмним забезпеченням, 4 принтери, 4 сканери, та 4 набори мережевого обладнання, – повідомили в управлінні культури облдержадміністрації.

Це ще один крок до зростання інформаційного потенціалу області та розвитку комп’ютерних технологій в глибинці. Можливість ознайомити Україну і світ з родзинками нашого краю, – вважають учасники відкриття тренінгового центру.

clipnews