В Ужгороді ліквідували підпільний цех з розливу бальзаму “Легенда Карпат”

З’ясувалося, що починаючи з 2009 р. по теперішній час виготовленням та реалізацією бальзаму “Легенда Карпат” займався молодший технолог підприємства, житель обласного центру.

Оглядом місця події виявлено та вилучено 1120 пляшок ємністю 210 мл кожна з рідиною темно-коричневого кольору^ 3 пластмасові бочки ємністю 200 літрів, заповнені коричневою рідиною з характерним запахом спирту^ алюмінієву ємність 4000 літрів для купажу, заповнену рідиною коричневого кольору з характерним запахом спирту^ 42 пластмасові та металеві бочки ємністю 200 літрів^ 34 ємності алюмінієві по 10 літрів^ алюмінієвий бак з обладнанням для розливу рідини ємністю 400 літрів, 60 порожніх пляшок ємністю 210 мл кожна, 2885 металевих корків, 41000 етикеток “Легенда Карпат”, 1470 картонних коробок з написом “Легенда Карпат”, розливочний та закупорювальний станки кустарного виробництва.

На момент огляду документів про походження товарно-матеріальних цінностей, а також дозвільних документів на право розпочати та здійснювати господарську діяльність з виробництва та реалізації бальзаму пред’явлено не було.

Товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 137 тис. грн. вилучено та передано на відповідальне зберігання. Матеріали знаходяться на вирішенні згідно з чинним законодавством.

ДПА у Закарпатській області

clipnews