В Ужанському національному парку працюватиме літній міжнародний дитячий табір

Табір проводиться з 2003 року, участь приймали діти з різних країн ближнього та дальнього зарубіжжя, серед яких: Польща, Швейцарія, Угорщина, Словаччина.

Результати: Табір дає самостійність і покращує самооцінку. Діти стають більш уважними до природи та навколишнього середовища. В ході кожної зміни проводиться ряд розвиваючих програм, орієнтованих на покращення самооцінки, відповідальності, самовираження, і лідерства завдяки індивідуальному підходу до кожного. Крім того, в умовах найчистішого навколишнього середовища (природний резерват Стужиця, заповідано з 1908 року) діти отримують повноцінний відпочинок.

Під час зміни діти підкорюють спеціально розроблені маршрути, розраховані під можливості кожного учасника. Серед них – походи до Діда-дуба (1100-1200 років), еко-стежка на гору Красія, мінеральні джерела заповідника, Сокіл-камінь, лісова прикордонна застава, г. Кременець на стику трьох кордонів, печери і т.д.

Протягом зміни тривають майстер-класи, з творчості підготовки чаїв та спецій, лікарських рослин, основи здоров’я та безпека в горах (спільно з гірсько-рятувальним загоном Закарпаття), знайомство з лісом та його мешканцями.

Кожна зміна має особливу тему, в рамці якій вожаті формують набір програм і зміст зміни.

Характеристика табору: табір проходить на території Ужанського національного природного парку, де розташоване та спеціально встановлене наметове містечко. Саме це формує особливе середовище, в якому діти можуть відпочити і гармонійно розвиватися. У таборі є душі з теплою водою, альтанки та колиба. Крім того є кімната для ігор, медична частина, їдальня, кухня.

Тривалість зміни-14 днів, вік учасників – від 10 до 15 років.

Контакти організаторів:

“Фонд розвитку екотуризму в Ужанській долині”
Директор програм дитячих таборів – Добош Надія (тел 8050 523 6433)
Факс 8 0312 619938

ел. пошта:
tabory.frud@gmail.com

Ужгородський прес-клуб

clipnews