В Австралії з дерев падають …п’яні папуги!

Складається враження, що вони захмеліли, – прокоментувала поведінку папуг Ліза Гансен, яка працює ветеринаром у лікарні для тварин у місті Палмерстон, що біля Дарвіна.

Сотні папуг лежать на узбіччях доріг і на газонах. Там їх знаходять і забирають працівники ветеринарних клінік. Вони приносять птахів у лікарню і зачиняють у клітках.

“Папуги стрибають з гілки на гілку, а потім звалюються з дерев просто під ноги. У них проблеми з координацією “, – розповідають місцеві мешканці.

Ветеринари не можуть назвати точної причини незвичайної поведінки птахів. Все, що вони наразі можуть зробити, то лікувати папуг від “сп’яніння”. Птахів годують солодкими фруктами і кашею. Спеціалісти говорять, що це їм допомагає.

“Птахи, потрапивши у безпечне середовище, сплять або ховаються по кутках чи залазять під аркуш паперу”, – розповіла Ліза Гансен.

Лорієві папуги – маленькі яскравозабарвлені птахи, котрі живуть в Австралії, Новій Гвінеї, Філіппінах і сході Індонезії. Харчуються переважно соковитими плодами і нектаром.

clipnews