У закарпатському Чопі ліквідовують наслідки підтоплень

Останньою краплею, що значно ускладнила ситуацію, стала, за словами депутата міської ради Бориса Марухнича, злива з четверга на п’ятницю. Люди понесли чималих збитків втративши врожай на городах. Не винятком стали і дачні ділянки, що належать мешканцям міста. Вони першими опинились під водою. Ускладнило рятувальні роботи те, що зазначені ділянки знаходяться на землях Ужгородського району – в с.Тисаашвані. Зусиллями міського голови здійснено цілу низку заходів, аби все ж таки ліквідація наслідків негоди почалася й тут.

– Невідкладно було скликано комісію з питань техногенно – екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій, що діє при Чопській міській раді, – зазначає Марухнич. – Вирішили терміново приступити до відкачки води з підтоплених будинків по вул.Берег та проїзду Миру силами міського комунального підприємства „Тиса” і міського відділу ГУ МНС, направити листа до керівництва обласного управління МНС про виділення пересувної насосної станції, звернутись до мешканців міста та командування військової частини Т-0300 про необхідність відновлення водопропускних кюветів. Міською радою було прийнято рішення про скликання позачергового засідання виконавчого комітету, яким затверджено виділення коштів для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації з резервного фонду міського бюджету.

Крім того, міський голова Галина Цар звернулась з проханням про надання допомоги топливо-мастильними матеріалами до депутата обласної ради, Володимира Чубірко. Для міста підтримка цього депутата вже стала звичною, адже щоразу за його сприяння в місті відбуваються різноманітні заходи. І у цій складній ситуації Володимир Чубірко діяв невікладно – допомога у вигляді топливо–мастильних матеріалів для відкачки води надійшла того ж дня. У вихідні силами облводгоспу і міського відділу ГУ МНС проведено відкачування води з підтоплених дворогосподарств, підвалів та будинків.

Згідно розпорядження Чопського міського голови Галини Цар при міськвиконкомі встановлено цілодобове чергування.

clipnews