У ВАТ “Мукачівський завод “Точприлад” відбулася “Презентація роботодавця”

На теперішній час на заводі працює понад 3 тисячі працівників, продовжується широкомаштабний набір та навчання персоналу для укомплектування нових робочих місць. Це пов’язано із відкриттям нових інвестаційних проектів та розширенням виробництва. Нещодавно на заводі відкрився новий цех № 10 на вулиці Кооперативній міста Мукачева, який можна назвати «новим заводом», адже на ньому вже працевлаштовано понад 400 працівників. Цех спеціалізується на виготовленні електронніки на автомобілі марки Ford. Там встановлено чотири виробничі лінії, обладнання, на яких відповідають найсучаснішим європейським стандартам.

Саме тут, 2 червня відбулася «Презентація роботодавця», за сприянням Мукачівського районного центру зайнятості та активної участі голови Чомонинської сільської ради, який зібрав мешканців села, що виявили бажання працевлаштуватися. Скориставшись транспортними послугами підприємства, учасники заходу відвідали новий виробничий майданчик ВАТ «Мукачівського заводу «Точприлад».

Здебільшого це були молоді люди із угорськомовних сіл, які із зацікавленістю ознайомились із виробничим процесом на лінії виготовлення джгутів.

Слід зазначити, що на підприємстві вже працюють угорці, серед них є майстри, контролери та інженери, які користуються техдокументацією на своїй рідній мові, тому проблема з мовним бар’єром повністю знята.

Заступник директора Степан Шкомара ознайомив присутніх із соціальним пакетом, в якому підприємство гарантує своїм працівникам систему матеріального стимулювання кращих працівнків за підсумками роботи, можливість медичного та курортного оздоровлення працівників та членів їх сімей.

Підприємство працює в двохзмінному режимі роботи та надає безкоштовно транспортні послуги при доставці на роботу та з роботи. Крім того, працевлаштування на підприємство гарантує постійне підвищення кваліфікаційного рівня працівника: стажування за кордоном та кар’єрний ріст.

Інженер-технолог заводу Владимир Іван, який безпосередньо займається професійним навчанням та проведенням тестування на підприємстві, ознайомив претендентів на вакансії з програмою курсів цільового призначення, що рекомендовано пройти перед працевлаштуванням. На підприємстві радо зустрічають всіх бажаючих працювати.

clipnews