У Мукачівській ЦРЛ з’явилася скульптурна композиція Богородиці з дитинкою

Представники влади та духовенства, закладів охорони здоров’я міста та району, громадськості зібралися напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, щоб в урочистій обстановці відкрити скульптурну композицію, яка символізує життя та материнську любов.

Виступаючи перед присутніми, Мукачівський міський голова Золтан Ленд’єл висловив вдячність головному лікарю та працівникам пологового відділення за чудовий подарунок, який вони зробили як для свого відділення, так і для жителів міста та району.

– Напевно Божа воля була на те , щоб після того, як у Міжнародний день захисту дитини ми посадили ялинку, символічне “Дерево життя” біля міської жіночій консультації, а уже сьогодні відкриваємо пам’ятник на честь Богородиці. Напевно ці дві події проводяться для того, щоб велике чудо народження дитини відбувалося, щоб люди в білих халатах, які призвані допомогти матері народити дитину, мали ще більший захист від Богоматері,- мовив міський голова. Він також подякував священикам, представникам різних конфесій, які знайшли можливість прийти і освятити скульптурну композицію.

Головний лікар ЦРЛ Василь Васюта побажав, щоб зусиллями лікарів і під захистом Богородиці у пологовому будинку народжувалися тільки здорові діти, щоб із цієї світлиці виходили тільки здорові діти і здорові матері. Він також подякував лікарю-акушеру Ярославі Йовбак та медичним працівникам, завдяки яким відкрито скульптуру у такому символічному місці. Він також запевнив, що лікарі ЦРЛ робитимуть все від них залежне, щоб пацієнтам лікарні надавалася якісна та вчасна допомога, на високому професійному рівні здійснювалися профілактичні заходи серед мешканців міста та району.

Протоієрей Української православної церкви отець Василій Ярема, ставрофорний протоієрей, декан міста отець Йосип Ловска від греко-католиків та отець Свород від римсько-католицької церкви здійснили обряд освячення скульптурної композиції Богородиці з дитям біля будівлі, де щодня відбувається найбільше з чудес на землі – чудо народження людини.

А юнака із притчі, розказаної на святі міським головою, таки не прийняли до монастиря, … віра для цього у нього була недостатньою.

Іван Лендьєл, Закарпаття онлайн

clipnews