Спортсмени-правоохоронці Закарпаття вперше позмагалися у пляжному волейболі

На жаль, із невідомих причин на змагання не з’явилися команди Чопської та Виноградівської митниць і збірна команда антимонопольного комітету. Потрібно відразу відзначити високий рівень організації змагань та рівень виконавської майстерності, про що говорять прізвища учасників змагань, більшість із яких добре відомі з виступів на всеукраїнській та міжнародній арені.

Після проведення групових змагань до четвірки кращих увійшли збірні команди ДПА, ГУ МВС, Чопського та Мукачівського прикордонних загонів. Не поталанило командам УСБУ та ГУ МНС. Сильні команди, які могли боротися і за медалі першості, вже на старті зустрілися з переможцем і призером цих змагань, що відразу відкинуло їх за риску можливих претендентів на медалі. Що ж, із жеребом не посперечаєшся.

У першому півфінальному матчі «пляжники» чопських прикордонників із рахунком 21:10 та 21:8 перемогли своїх мукачівських колег. В іншому півфінальному поєдинку ГУ МВС здолало ДПА 21:15 та 21:17.

У матчі за бронзові нагороди першості ДПА (у її складі виступали Валерій Афонін, Сергій Шоля, Олексій Олень та Отто Медвідь) у наднапруженому поєдинку 21:19 та 24:22 здолали волейболістів Мукачівського прикордонного загону. У фінальному поєдинку зустрілися Андрій Даскалюк – Тимур Булеца (збірна ГУ МВС) та Костянтин Мідяник – Олександр Дергунов (збірна Чопського прикордонного загону). Пари заслуговують на повагу, бо вони одні з кращих волейбольних команд України. У фіналі обидві команди продемонстрували високу майстерність і волю до перемоги. Та все ж підопічні Андрія Яремуса виявилися краще підготовленими. Мідяник та Дергунов, не дивлячись на відчайдушний опір «емвеесівців» Даскалюка й Булеци, все ж зуміли довести матч до перемоги 21:18 та 21:15. Треба відмітити роботу Андрія Яремуса, який з кожним роком скорочує відстань у боротьбі з ГУ МВС і сьогодні саме Чопський прикордонний загін конкурує із беззмінним лідером у спортивній роботі ФСТ «Динамо». Будемо відвертими – на сьогодні важко передбачити переможця у більшості видів спорту серед правоохоронних структур області.

Усі призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками, які на урочистому закритті першості ФСТ «Динамо» з пляжного волейболу вручали заступник начальника управління полковник міліції Микола Юсковець та заступник голови ФСТ «Динамо» України в Закарпатській області Михайло Пантьо.

Анастасія НОЖКА, СпортТайм

clipnews