Робочий тиждень муніципалітету у фактах і цифрах

Управління з питань інноваційних впроваджень, інвестицій та сталого розвитку міста. Після участі в роботі міжнародного семінару на тему «Проблематика формування та реалізації регіональних стратегій енергозбереження — системні рішення та практики використання в економіці» підготовлено проект щодо створення енергосервісної компанії, який направлять на Всеукраїнський конкурс проектів органів місцевого самоврядування. Допомогли включити до реєстру державної підтримки з реалізації інвестиційних проектів з технічного переоснащення та капітального ремонту житлових будинків ОСББ “Декабристів, 41”, проведено детальну оцінку сучасного стану розвитку міста, презентовано Стратегію розвитку міста до 2015 року, посібник для голів ОСББ та БК.


Управлінням муніципальної поліції розглянуто 8 звернень громадян^ складено 17 протоколів про порушення правил благоустрою міста, винних притягнуто до адміністративної відповідальності. Виявлено ряд об’єктів, де без відповідної дозвільної документації проводилися земляні роботи, за що порушників також притягнуто до адмінвідповідальності.


Комісія з видачі дозволів надала 20 дозволів на торгівлю, 34 пакети дозволів направлено на розгляд виконкому, видано 11 витягів про цілодобовий режим роботи об’єктів торгівлі, надано 24 дозволи на розміщення споруд торговельного призначення, 4 заявникам обґрунтовано відмовлено. Надіслано листи адміністраціям ринків на вул. Джамбула — Бородіна про необхідність проведення ремонтних робіт.


Згідно з планом соціально-економічного розвитку і бюджету міста на 2010 рік у напрямку енергозбереження триває встановлення пластикових вікон у ДНЗ № 1, що по вул. Марка Вовчка. Станом на 24.06.2010 виконано робіт на 400 тис. грн. Продовжується будівництво міні-котелень для ДНЗ № 31 по вул. Докучаєва (на газі) та ДНЗ № 1 (на твердому паливі), а також для дитячої школи мистецтв (на газі). Загальна вартість виконаних робіт наразі становить 300 тис. грн. Розпочато ремонт приміщень на другому поверсі акушерсько-гінекологічного корпусу МПЦ, де згодом мають розмістити лабораторії СЕС.


Комунальні підприємства заасфальтували дорожнє покриття: Будавтодор — на вул. Кошицькій, Грибоєдова, Університетській, пл. Ш. Петефі^ КШЕП — на Українській — Дєндєші, Уральській, Баб’яка — Слов’янській наб., Легоцького, Заньковецької, Ген. Свободи, 8 Березня, Можайського, Декабристів. ТОВ «Рельєф» відремонтувало бруківку на вул. Фединця — пл. Жупанатській, Корзо — Волошина, Духновича, Ольбрахта (відновлення за електриками).Вжиті певні заходи для покращення водопостачання та водовідведення: ВУВКГ ліквідував витоки водопроводу на вул. Цегольнянській, відновив роботу водовідведення на вул. Корятовича — Духновича, УМБ облаштував систему водовідведення на вул. Докучаєва.


Для покращення безпеки руху «Колор Сім» провів горизонтальну розмітку центральних та магістральних вулиць, а «Закарпаття-Світлофор» — пішохідних переходів, до того ж установив дорожні знаки (в т. ч. для зміни руху по вул. Минайській — Грушевського), виконав обрізання гілок біля дорожніх знаків та світлофорів. У місті розпочато підготовчі роботи до асфальтування вул. Докучаєва, Гагаріна, Сільвая, Заньковецької (після газовиків).


Тривав капітальний ремонт житлового фонду. Ним було охоплено покрівлі по вул. Оноківській, 12 , Міцкевича, 5а^ а також ліфти. Їх роботу відновлено на вул. Минайській, 10 ( під’їзди 1,2 ), Можайського, 18 (під.2). Розпочато капітальний ремонт покрівель на вул. Собранецькій, 120 (70 %), Минайській, 28 (80 %), Канальній, 35 (10—15 %). Завершено роботи з облаштування каналізаційного колектора у пров. Мостовому. Проведено експертизу щодо капітального ремонту ліфтів на суму 60,2 тис. грн. (Грушевського, 62, 66, 68, 72, 74, Челюскінців, 10 (під.1,2)¸ пр. Свободи, 2 (під.2), вул. 8 Березня, 28 (під.1,2 ), Можайського, 18 (під.1), Можайського, 16 (під.1,2,3), Минайська, 11 (під.1,2), Минайська, 7 (під.1,2), Минайська, 8 (під.1), Минайська, 12 ( під.1)).


КШЕПом прочищено зливоприймачі на вулицях Гагаріна, Українській, Верещагіна, Дворжака, Загорській, Я. Гуса, Островського (частково), Шевченка, І. Франка, Митній, Перемоги, пр. Свободи, Заньковецької, Сечені, Мондока, Йокаї, Руській, Пархоменка, Швабській, Плеханова, Минайській, Грушевського.


Тривали заходи з благоустрою міста. Відремонтовано лавочки на наб. Незалежності, у сквері на вул. Довженка, біля дитячого майданчика, на Корзо — Волошина. Проведено обрізання дерев під лініями електропередач (КПЗГ “Агромікс”) на вул. Перемоги, Берчені, Шумній, Руській. Завершено висадження однолітників на квітниках міста.


Відремонтовано покриття підвісного мосту (УККП) на вул. Гленца, встановлено огородження біля дерев на вул. Корятовича, впорядковано зони відпочинку (наб. Ботанічна, Студентська). Для покращення роботи мережі зовнішнього освітлення частково замінено кабель на вулицях Гагаріна, Собранецькій, Минайській, Руській, Станційній, Анкудінова, Тихій.

clipnews