Різанина у Киргизії – трагедія XXI століття

Минулих вихідних і цього тижня людство стало свідком продовження кривавої трагедії народу Киргизії, спровокованої екс-президентом цієї держави Курманбеком Бакієвим та його прибічниками за підтримки США.


У Киргизії триває неприхована етнічна різанина, яка стала кульмінацією спланованого Сполученими Штатами геноциду киргизького народу, що триває вже декілька десятиліть, про що недавно відкрито заявив відомий киргизький політолог Марс Сарієв.


Людство в заціпенінні від цілеспрямованого знищення мирних мешканців Киргизії, звірячих вбивств дітей та вагітних жінок, у яких живцем з утроби вирізають дітей. Кількість вбитих вже рахується тисячами, кількість скалічених – десятками тисяч, кількість тих, хто змушений був полишити рідні домівки, рятуючи власне життя та життя своїх дітей, – сотнями тисяч.


Тих, хто намагається втекти від кривавої різанини, вбивають із засідок, зафіксовані факти наруги над тілами вбитих та нелюдських катувань поранених.


Тисячі людських жертв не можуть бути виправданні патологічною жадобою до влади екс-президента Киргизії Курманбека Бакієва та геополітичними інтересами США у цьому азійському регіоні.


Звертаюся до лідерів європейських держав, до всієї світової спільноти із закликом вжити всіх можливих у таких випадках заходів для припинення геноциду киргизького народу та відновлення миру у цій державі. В іншому випадку – всі ми станемо мовчазними співучасниками кривавого злочину проти мирних жителів Киргизії, які стали заручниками амбіцій колишніх лідерів цієї держави та неоколоніальних устремлінь Сполучених Штатів Америки.


Злочини проти людства не можуть залишатися безкарними! Світова спільнота мусить зупинити цей акт геноциду киргизького народу!

clipnews