Прикарпаття продовжує заливати водою (ФОТО)

Про це кореспонденту Gazeta.ua повідомили в оперативно-рятувальному штабі ГУ МНС в Івано-Франківській області.

“На сьогодні дощами пошкоджено 7330 метрів погонних берегоукріплень, 1100 м дамб, 22 автомобільних мостів та переїздів, 16 пішохідних переходів, майже 84,69 км дорожнього полотна, зруйновано 3000 м. куб. берегоукріплення, замулено 68 свердловин”, – розповів майор ГУ МНС Михайло Хтема.

“Досі без транспортного сполучення залишаються присілок Кохан Верховинського району та с. Лужки Долинського району. На трасі Мукачево-Львів рух відновлено”, проінформував майор МНС.

У постраждалих районах працює 18 мобільних оперативних груп Головного управління та районних відділів ГУ МНС в області, залучено 20 одиниць техніки, 2 мотопомпи, 1 катамаран, 8 човнів та 90 осіб особового складу. Наразі рятувальники відкачали воду більш ніж з 30 будинків.

“Рятувальники укріплюють береги, вже виклали 7000 тис. мішків з піском. Потерпілим від стихії людям підвозять харчі, – розповів Михайло Хтема, – чистять криниці, евакуйовують у безпечні місця. Тільки упродовж вчорашнього дня рятувальники перевезли 467 місцевих жителів через водні перешкоди. Сьогодні у с. Хом’яківка Тисменицького району був похорон, так що ми мусили направляти човни для перевезення домовини і родичів”.

В Івано-Франківську також плавають околиці міста. Як повідомив Олександр Галянтий з міського управління МНС, на вул. Медичній вода підступила вже під самі житлові будинки.

Наразі безперервні сильні зливи на Прикарпатті припинилися і вода у річках спадає. Проте у самому обласному центрі від ранку ідуть дощі. Прогнозувати подальшу ситуацію в МНС не беруться, оскільки усе залежить від погодних умов.

Фото надані центром пропаганди ГУ МНС в Івано-Франківській області

Газета.ua

clipnews